BREAKING NEWS

News Ticker --- 31-12-2022 SEDE VACANTE --- Einde berichten ---

vrijdag 15 mei 2026

BREAKING: 'Vatican News' dat valt onder de Discasterie voor de Communicatie dat op haar beurt afhangt van het Staatssecretariaat publiceert op 'YouTube' sinds 16 November 2025 enkel de 'voormis' met Robert Francis Prevost en niet langer de eigenlijke 'mis' (= Offerande - Consecratie - Communie)



Aangezien Leo - ook volgens het Staatssecretariaat - een Anti-paus is, zijn de 'missen' van Robert Francis Prevost onwettig en worden de gelovigen niet geacht deze 'missen' bij te wonen, tenminste in uitgesteld relais of in het archief!!!

Uit de rapporten blijkt eveneens dat de laatste openbare 'mis' met Bergoglio als hoofdcelebrant in mei 2022 plaatsvond. Daarna was Bergoglio gesuspendeerd a divinis!

Daaruit blijkt dat het Staatssecretariaat het Regentschap uitoefent over de Antipausen.

"Wie oren heeft, die hore!"

Geen opmerkingen:

S.E. Mons. Mario OLIVERI - Vescovo emerito di Albenga-Imperia

S.E. Mons. Mario OLIVERI - Vescovo emerito di Albenga-Imperia

We Stand In Support of Padre Stefano Manelli

We Stand In Support of Padre Stefano Manelli

Paus Benedictus XVI

Paus Benedictus XVI

Een meditatie over het Heilig Misoffer

2 Timoteüs 2:3 Neem ook uw aandeel in het lijden als een goed krijgsknecht van Christus Jezus

2 Timoteüs 2:3  Neem ook uw aandeel in het lijden als een goed krijgsknecht van Christus Jezus
-------- “Wij zijn de zonen van de Kruisvaarders en we zullen niet terugdeinzen voor de zonen van Voltaire.” -------- -------- “We are the sons of the Crusaders and we shall not recoil before the sons of Voltaire.” ------------------------- -------- “Noi siamo i figli dei Crociati e non indietreggeremo davanti ai figli di Voltaire!” ---------------------------------