BREAKING NEWS

News Ticker --- 31-12-2022 SEDE VACANTE --- Einde berichten ---

dinsdag 26 augustus 2025

Hier beneden ziet u de finale en fatale groepsfoto van de Zweedse 'oecumenische' en anti-christelijke bijeenkomst waar Leo XIV zo enthousiast over was:


CLOWN-MEETING IN HELL!


3 opmerkingen:

Anoniem zei

Ik zie geen joden. Of vergis ik me. Hetgeen zou betekenen dat de Christi-Judeo traditie, dood is, of tenminste een eenrichtingsstraatje.

Ik zie onze moslimvrienden evenmin.

Boedisten

Hindoes

Satanisten. Oh... Wacht even.

The Guardian Angel zei

@ Vorige Anoniem,

Neen, alleen de Dalai lama ontbreekt nog!

Anoniem zei

Zeer kleurrijke gewaden.
Een groepsfoto met vele deelnemers-
Interessant: er zijn geen indiaanse medicijmannen en sjamanen bij - dat is een groot verschil met de onderonsjes bij en onder neppaus Franciscus. PF zit klaarblijkelijk helemaal in de vergeetput.
Ook interessant: ik zie hier ook geen kimbanguiste. Over die mensen wotdt in Belgiê ook niet meer gesproken. En dit hoewel Kimbangu 30 jaar in de blok werd gehouden, overigens juist zoals de apostel St.-Paulus.
En betr. de vele hiervoor uitgevoerde vliegtuigreizen: CO2 en de "klimaatredding" is ook passé.
Mooie kostuums en .... wat nog meer?

S.E. Mons. Mario OLIVERI - Vescovo emerito di Albenga-Imperia

S.E. Mons. Mario OLIVERI - Vescovo emerito di Albenga-Imperia

We Stand In Support of Padre Stefano Manelli

We Stand In Support of Padre Stefano Manelli

Paus Benedictus XVI

Paus Benedictus XVI

Een meditatie over het Heilig Misoffer

2 Timoteüs 2:3 Neem ook uw aandeel in het lijden als een goed krijgsknecht van Christus Jezus

2 Timoteüs 2:3  Neem ook uw aandeel in het lijden als een goed krijgsknecht van Christus Jezus
-------- “Wij zijn de zonen van de Kruisvaarders en we zullen niet terugdeinzen voor de zonen van Voltaire.” -------- -------- “We are the sons of the Crusaders and we shall not recoil before the sons of Voltaire.” ------------------------- -------- “Noi siamo i figli dei Crociati e non indietreggeremo davanti ai figli di Voltaire!” ---------------------------------