Deep State vs. The Church— @StevenBannon_ , @JhWesten & @ElizabethYore Break It Down pic.twitter.com/TcgpHRvQ9C
— LifeSiteNews (@LifeSite) February 17, 2025
Weet dat er géén proces nodig is om Bergoglio af te zetten, omdat hij niet de paus is en omdat hij dat ook nooit is geweest. Bergoglio heeft ontologisch gesproken NIETS met het pausdom te maken. HELEMAAL NIETS.
Een eenvoudige persverklaring als deze is alles wat nodig is:
"Er zijn meerdere canonieke fouten geïdentificeerd met betrekking tot de abdicatie van Paus Benedictus XVI in februari 2013. Het gevolg is dat de abdicatie van Paus Benedictus XVI ongeldig is. De Stoel van Petrus is vacant sinds de dood van Paus Benedictus op 31 december 2022. Jorge Mario Bergoglio wordt uit het Vaticaan verwijderd en zal onmiddellijk naar Argentinië worden gerepatrieerd."
Bergoglio zou zonder verwijl gelaïciseerd moeten worden.
Aangezien er in verband met de samenstelling van het College van Kardinalen talrijke problemen zijn, zou het waarschijnlijk goed zijn, dat de volgende Paus géén kardinaal is.
En om héél éérlijk te zijn: het hele College van Kardinalen heeft op zijn best bewezen volkomen onbekwaam te zijn, en in het slechtste geval bewezen totaal corrupt én laf te zijn.
Ergo, de Kerk zoekt best buiten het College van Kardinalen naar de volgende Vicaris van Christus.
Geen opmerkingen:
Een reactie posten