BREAKING NEWS

News Ticker --- 31-12-2022 SEDE VACANTE 31 DECEMBER 2022 --- Einde berichten ---

woensdag 19 februari 2025

BREAKING: Liz Yore en J-H Westen klagen in 'WarRoom' van Steven Bannon de CIA-Kleurenrevolutie 'Katholieke Lente' / 'Catholic Spring' aan die Paus Benedictus XVI dwong af te treden en die 'CIA-asset' Jorge Bergoglio als anti-paus installeerde


Weet dat er géén proces nodig is om Bergoglio af te zetten, omdat hij niet de paus is en omdat hij dat ook nooit is geweest. Bergoglio heeft ontologisch gesproken NIETS met het pausdom te maken. HELEMAAL NIETS.

Een eenvoudige persverklaring als deze is alles wat nodig is:

"Er zijn meerdere canonieke fouten geïdentificeerd met betrekking tot de abdicatie van Paus Benedictus XVI in februari 2013. Het gevolg is dat de abdicatie van Paus Benedictus XVI ongeldig is. De Stoel van Petrus is vacant sinds de dood van Paus Benedictus op 31 december 2022. Jorge Mario Bergoglio wordt uit het Vaticaan verwijderd en zal onmiddellijk naar Argentinië worden gerepatrieerd."

Bergoglio zou
zonder verwijl gelaïciseerd moeten worden.

Aangezien er in verband met de samenstelling van het College van Kardinalen talrijke problemen zijn, zou het waarschijnlijk goed zijn, dat de volgende Paus géén kardinaal is.

En om héél éérlijk te zijn: het hele College van Kardinalen heeft op zijn best bewezen volkomen onbekwaam te zijn, en in het slechtste geval bewezen totaal corrupt én laf te zijn.

Ergo, de Kerk zoekt best buiten het College van Kardinalen naar de volgende Vicaris van Christus.

5 opmerkingen:

Anoniem zei

Breaking: CIA bereidt operatie voor om, met medewerking van de Maffia van Sankt Gallen, ook Bergoglio tot aftreden te dwingen.

Anoniem zei

Dommage qu’il n’existe pas une Action Catholique Wallonne.

The Guardian Angel zei

@ Anoniem van 21:07,

U heeft het nog steeds niet begrepen.

Paus Benedictus XVI kon alleen maar verkozen raken omdat in 2005 de 'rechtse' George W. Bush president van Amerika was. De Maffia van Sankt Gallen had toen niet de steun van het Empire.

Dat veranderde natuurlijk in 2009 toen de 'linkse' Barack Hussein Obama aan de macht kwam. In 2013 werd Paus Benedictus XVI door Barack Hussein Obama, de Clintons (zie de Podesta-emails), Biden etc. afgezet. Het middel dat men gebruikte was het SWIFT-systeem. De EU, maar ook Christine Lagarde als directeur van het IMF was erbij betrokken.

Het is heel simpel: Een Paus die onder druk gezet wordt om af te treden, blijft van rechtswege (Canoniek Recht) Paus.

De coup voltrok zich natuurlijk toen op 1 maart 2013 de deken van het College van Kardinalen, Angelo Sodano, een nieuw (illegaal) conclaaf aankondigde.

Sodano had ook kunnen zeggen, dat Paus Benedictus XVI nog steeds Paus was of dat de Kardinalen de geldigheid van het aftreden van Benedictus zouden gaan onderzoeken.

Maar neen, zonder zich vragen te stellen, kwam er een nieuw conclaaf. Ook al had Benedictus géén abdicatie-document getekend. Wat als de Paus zich intussen 'bedacht' had? De geldigheid van het aftreden van Benedictus werd nooit onderzocht, ondanks het feit dat de omstandigheden zéér verdacht waren, en aangezien Benedictus XVI de Paus van de Restauratie was. Verder bleef Paus Benedictus in het Vaticaan wonen en bleef hij zijn witte soutane dragen, etc.

In 2013 had de Maffia van Sankt Gallen natuurlijk wel de steun van het Empire en kon Bergoglio illegaal 'verkozen' worden. Danneels kon dan ook zeggen, dat ze - na de goedkeuring van de VS en het UK (De Queen was ook op de hoogte van de gang van zake!) - eindelijk 'hun man' op de troon van Petrus hadden kunnen installeren. Het betrof natuurlijk een paleisrevolutie met geüsurpeerde macht.

De linkse, revolutionaire kardinalen hebben anno 2025 echter niet de steun van het Empire. Alles ligt nu weer open. Probleem is dat het College van Kardinalen intussen bijna helemaal woke is en dat de zogenaamde 'kardinalen' die door Bergoglio benoemd werden wettelijk géén stemrecht hebben.

The Guardian Angel zei

Paus Benedictus XVI had niet alleen de steun van George W. Bush, maar ook van Silvio Berlusconi. In 2008 zag het er al in de peilingen naar uit dat Berlusconi de verkiezingen ging winnen, en dat deed hij dan ook. Het was zijn derde termijn als premier. Hieraan kwam op 16 november 2011 een einde door de instelling van het 'tussentijdse' zakenkabinet van Goldman-Sachs-boy Mario Monti. Waarschijnlijk had Joe Biden al enkele maanden eerder op vrijdag, 3 juni 2011 in het Vaticaan een ultimatum van het Amerikaanse regime aan Paus Benedictus XVI bezorgd.

Echter, het aftreden van Berlusconi wordt toegeschreven aan zijn vermeende onvermogen om de door de VS geïnitieerde 'Italiaanse schuldencrisis' aan te pakken. Het feit dat dit echter een 'Kleurenrevolutie' betrof, wordt aangetoond door het zingen van het Hallelujah uit George Frideric Händels "Messiah" (link naar het UK!) bij het parlement. Verder werd er ook 'gedanst' - door waarschijnlijk door de USAID betaalde manifestanten - in de straten rondom het Quirinaalpaleis, de officiële residentie van de president van Italië, waar Berlusconi zijn ontslag ging aanbieden.

De afzetting van Silvio Berlusconi (die ook een bondgenoot van Rusland was) door het Obama-regime kondigde natuurlijk het einde van Paus Benedictus XVI aan. Het afsluiten van SWIFT kon alleen maar met de hulp van de Italiaanse Staat, omdat de internationale betalingen van het Vaticaan via de Italiaanse Nationale Bank verlopen. Het zal niemand verwonderen dat Mario Monti graag zijn diensten aanbod.

Van 2005 tot 2008 was Mario Monti de eerste voorzitter van de denktank 'Bruegel'. Monti is ook een vooraanstaand lid van de exclusieve Bilderberggroep. Hij was ook internationaal adviseur van Goldman Sachs en The Coca-Cola Company. In 2010 werd hij voorzitter van de Trilaterale Commissie.

Paus Benedictus maakte op 11 februari 2013 tijdens het consistorie voor de heiligverklaring van de martelaren van Otranto - en op het ogenblik dat het Vaticaan van SWIFT afgesloten was vanaf 01 januari 2013 tot en met 12 februari 2013 - bekend, dat hij op 28 februari 2013 om 20.00 uur zou aftreden. Opvallend is de timing.

De economische vernietiging van het Vaticaan was lang en goed voorbereid door een smeercampagne tegen de IOR, zoals bevestigd door het openen van strafrechtelijke onderzoeken naar de IOR door de Italiaanse rechterlijke macht (die nooit nalaat bepaalde internationale bevelen te gehoorzamen). Dit lijkt voor sommigen misschien surrealistisch, maar de dag na de aankondiging van het aanstaande aftreden van Benedictus XVI werd op (Vette) dinsdag bekend dat betalingen met bankkaarten opnieuw mogelijk waren in Vaticaanstad. SWIFT was ruim zes weken geleden geschorst. Met andere woorden, het was een hoax! Er was niets aan de hand! Daarenboven gebruikte de CIA/USAID de Vaticaanse bank al sinds de Tweede Wereldoorlog om geld door te sluizen, naar het Verzet in Italië onder de oorlog, naar de Christelijke partijen in Italië tégen de communisten, naar Operatie Gladio en naar Solidarność in Polen.

The Guardian Angel zei

Zo is het bekend dat namens de Propaganda Due Loggia (P2) én het Amerikaanse regime van Ronald Reagan, Roberto Calvi o.a. illegale wapens verkocht aan Iran (Ayatollah Khomeini was ook een CIA-asset). Calvi financierde ook de wapenverkoop aan dictators in Latijns-Amerika en ook regelde hij via geheime kanalen de illegale financiering van de Contra's in Nicaragua ('Iran–Contra affair'). Bovendien zou hij geheime CIA-USAID-geldstromen via het Vaticaan hebben omgeleid naar de Solidariteitsbeweging in Polen.

Evenzeer opvallend is dat Mario Monti op 21 december 2012 het ontslag van zijn kabinet aanbood. Op 28 april 2013 - exact twee maanden na de abdicatie van Paus Benedictus XVI - werd Monti opgevolgd door Enrico Letta. Aangezien het Kabinet-Monti demissionair was en de toekomst onzeker leek, was er dus haast bij het afsluiten van het SWIFT-systeem!

Thans is Mario Monti de voorziter van de prestigieuze Milaanse Bocconi-universiteit, waar hij zelf ook studeerde, en waar ook kardinaal Carlo Maria Martini van Milaan - voorzitter van de Maffia van Sankt Gallen - kind aan huis was.

S.E. Mons. Mario OLIVERI - Vescovo emerito di Albenga-Imperia

S.E. Mons. Mario OLIVERI - Vescovo emerito di Albenga-Imperia

We Stand In Support of Padre Stefano Manelli

We Stand In Support of Padre Stefano Manelli

Paus Benedictus XVI

Paus Benedictus XVI

Een meditatie over het Heilig Misoffer

2 Timoteüs 2:3 Neem ook uw aandeel in het lijden als een goed krijgsknecht van Christus Jezus

2 Timoteüs 2:3  Neem ook uw aandeel in het lijden als een goed krijgsknecht van Christus Jezus
-------- “Wij zijn de zonen van de Kruisvaarders en we zullen niet terugdeinzen voor de zonen van Voltaire.” -------- -------- “We are the sons of the Crusaders and we shall not recoil before the sons of Voltaire.” ------------------------- -------- “Noi siamo i figli dei Crociati e non indietreggeremo davanti ai figli di Voltaire!” ---------------------------------